• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000Xcam 30.11.2007 Editli View Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000Xcam 30.11.2007 Editli View Yazılımı

Next 8000Xcam 30.11.2007 Editli View Yazılımı

usta eline sağalık vermiş olduğunuz destek için teşekürler
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

usta emeğine sağlık

Yorum yap

sayın tasarım vermiş olduğunuz dosyalar için konular kapalı olduğundan herzaman yararlanıp fakat teşekkür etme fırsatı bulamıyoruz onun için teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın tasarım vermiş olduğunuz dosyalar için konular kapalı olduğundan herzaman yararlanıp fakat teşekkür etme fırsatı bulamıyoruz onun için teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum
          Sizin ne kadar memnun olduğunuzu ben dosyaların indirilme sayısından anlıyorum zaten. Sizler memnun olun yeterli benim için.

Yorum yap

Usta sende olmasan bizim mak.next 8000 x cam nelocak sen bizlere destek salıyon sana
            NASIL TEŞEKÜR ETSEK AZ OLUR GENEDE TEŞEKÜRLER TASARIM
            :yazyaz::yazyaz:

Yorum yap

ismailozgur68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Usta sende olmasan bizim mak.next 8000 x cam nelocak sen bizlere destek salıyon sana
              NASIL TEŞEKÜR ETSEK AZ OLUR GENEDE TEŞEKÜRLER TASARIM
              Benim ilk gözağrım o cihaz

Yorum yap

tasarım usta eline sağlık.bir sorum olacak.fre ve inx yazılımında hepsini açıyorum ama ınx açılmıyor nnr yapmam gerekli.teşekkürler

Yorum yap

Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım. Forumlarda MSN diliyle yazmayı bıraksanız çok iyi olacak sanırım.

Yorum yap

29.11.07 editli yazılı yükledim.frex ler açıldı ama ınxtc açılmadı.ne yapmam gerekiyor.teşekkür ederim.reset attım.

Yorum yap

teşekürler elinize sağlık

Yorum yap

yeni yükledim. ama viewler açmadı.keyler değiştimi acaba

Yorum yap

View keyleri geldikten kısa bir süre sonra tekrar değişti. O yüzden açmaz.

Yorum yap

Tasarım usta ellerinize sağlık verdiğiniz emekler için.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=35673

Konuya lütfen buradan devam edelim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X