• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aSLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bebeğimizi fazla yormak istemiyoruz ama yinede özellik olunca insan kullanmadanda edemiyor...:mzk:
    hocam genelde var mozaiklenme,türksatta en yüksek sr li yayınlarda denedim örnek: euro d hem yüksek sr, hem sinyal 100/100 yinede mozaiklenme var,hotbırd 27500 sr lerde denedim yine mozaikleniyor...
    sizlerin denediğiniz kanallar varsa,yazında birde onlarda deneyelim...
    saygılar...ben türksatta ulusal kanallarda siyah ekran kayıt yapmaya çare buldum...:ehehe:
    nasılmı???
    işte böyle!!!
    next 7inç küçük lcd ekran tv ile, uhf bandından kayıt yaptığım kanalı açıyorum,yayınlar aynı zaten reklam aralarında kaydı durduruyorum...
    Dün gece test etmek için iki kısa kayıt yaptım. Bunlardan bir tanesi ATV kanalı sinyal kalitesi %91 kayıt DVD kalitesinde. Hiçbir parazit yok. İkinci kayıt ise 15 derece batı Telstar12 uydusu Nat Geo Wild onda da sorun yok mükemmel görüntü. Yaptığım test örneklerini ekliyorum. İzleyebilmeniz için Gom player programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.

PVR_Test

Yorum yap

• emegine saglik sagol sayende bakiyoruz sorunsuz basarilarinin devamini dilerim

Yorum yap

• hocam usb li cx super plus cihazım var son vermiş olduğunuz attıktan sonra 15 derecedeki national geographic wild kanalını seyrederken cihaz kilitleniyor ve sol alt köşede ingilizce bir terim yazıyor cihazı elektiriğini kesip tekrar verdiğimde cihaz kandine geliyor sebebini bir türlü anlıyamadım bundan önceki yazılımda sorun yoktu saygılar.
        Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          15 Derece Batıda bulunan Telstar12 uydusundaki Nat Geo Wild kanalının Teletext bölümündeki altyazı açıksa bunu kapatın. Sorun tamamen buradan kaynaklanıyor.
          Hocam bende sadece turksat çanağı kurulu kilitlenme olayı normal turksat kanallarında oluyor.Saygılar

Yorum yap

• omega26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam usb li cx super plus cihazım var son vermiş olduğunuz attıktan sonra 15 derecedeki national geographic wild kanalını seyrederken cihaz kilitleniyor ve sol alt köşede ingilizce bir terim yazıyor cihazı elektiriğini kesip tekrar verdiğimde cihaz kandine geliyor sebebini bir türlü anlıyamadım bundan önceki yazılımda sorun yoktu saygılar.
            Bu kanalın üzerindeyken Teletext bölümünden Altyazıyı kapat ve kaydet sorun kalmaz.

Yorum yap

• turkiyem71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam bende sadece turksat çanağı kurulu kilitlenme olayı normal turksat kanallarında oluyor.Saygılar
              Sizde eğer açıksa Lig Tv üzerindeki altyazıyı kapatın ve kaydedin.

Yorum yap

• gunes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                pardon hocam son bölümde tam soramamışım. Afedersin. Flashı takıp usb nin içine girince kırmızı mp3- yeşil jpeg- sarı S/W- mavi ses tuşlarından herhangi birine basınca cihazı boot ediyor.
                Teşekkürler. Saygılar.
                Cıs pvr yazılımda yok öyle birşey çalışıyor güzel..
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Gerçekten tüm ustalara özellikle de Mach1 üstada çok teşekkürler USB kayıt çok ileride beklediğimiz bir özellikti üstad bize sürpriz yaptı.Kayıt kalitesi mükemmel.M2t dosyasını diğer türlere çeviren ya da tersini yapıp örneğin bir Divx dosyasını M2t yapabilen programları nette aradım henüz bulamadım .Bulup link veren arkadaşlar olursa cihaz tam bir canavar olacak ellerinize sağlık hocam

Yorum yap

• Üstad bu gün kanalları zaplarken hotböirt uydusunda tps paket icindeki birkanaldacıhaz kilitlendi resim dondu kaldı ne kumanda calıştı nede cıhaz işlem yatı cıhazın ön paneldeki tuşlarda çalışmadı arka anahtardan kapatıp açtım düzeldi daha önce bu gibi kilitlenmeyle karşılaşmadım bilginize saygılarımla
                    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• aynı anda

aynı anda bir kanalı kayıt ederken (aynı transpoterdeki)diğer bir kanalı izleme varmı benmi yanlış anladım arkadaşlar.bir arkadaş öyle tarif etti gibi geldi bana;bu mümkünmü acaba. herkese iyi akşamlar.
                      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• mach hocam yazılım için öncelikle teşekkürler bendede aynı sorun var hordbid de yayın izlerken birden cihaz donuyor anca arka anahtardan acıp kapayınya düzeliyor bu konuyla ilgili bir bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler ilginiz için

Yorum yap

• hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          aynı anda bir kanalı kayıt ederken (aynı transpoterdeki)diğer bir kanalı izleme varmı benmi yanlış anladım arkadaşlar.bir arkadaş öyle tarif etti gibi geldi bana;bu mümkünmü acaba. herkese iyi akşamlar.
                          mach yazılımı verdigi sayfadakı yazısını okursan anlarsın

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu kanalın üzerindeyken Teletext bölümünden Altyazıyı kapat ve kaydet sorun kalmaz.
                            hocam binlerce teşekkür
                            Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

• backsreet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mach hocam yazılım için öncelikle teşekkürler bendede aynı sorun var hordbid de yayın izlerken birden cihaz donuyor anca arka anahtardan acıp kapayınya düzeliyor bu konuyla ilgili bir bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler ilginiz için
                              Bugün SuperPlus Cısta 100 lerce kanal değiştirdim bir sorun olmadı bende. Usb de iki yazılımda yüklü kayıt yapmak istediğim zaman PVR yazılımı attım onuda epey bir süre kullandım ve bahsettiğiniz gibi kilitlenme veya donma gibi bir sorun olmadı bende.

Yorum yap

• tasarım arkadaş aynı durumla bende karşılaştım 28 safada yazım mevcut bende cx usb var

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X