• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bağlantı problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bağlantı problemi

Bu akşama kadar herşey normaldi. Akşam en 20.08.2008 softcam'i attıktan sonra cihaz yeniden başladı ancak o andan beri paylaşım kanalları açılmıyor. Defalarca kez ethernet, alan ve modem ayarlarını yapmama, ping atmama karşın bir türlü açılmadı. Paylaşıma açık kanallardan SD olanlarında sadece yeşil-kırmızı renkte altyazı varken, HD kanallarda "Kanal Şifreli veya sorunlu" mesajı var. Ne yapabilirim ??

Cihazınızı resetleyin...İlk seçenek evet diğerlerine hayır seçeneklerini kabul ederek ve tekrar ayarlarınızı yapınız...

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihazınızı resetleyin...İlk seçenek evet diğerlerine hayır seçeneklerini kabul ederek ve tekrar ayarlarınızı yapınız...
      Fabrika ayarlarına aldıktan sonra son yazılımı yükleyecek miyim ??

Yorum yap

Yukarıda dediklerimi yaparsanız gerek kalmaz...

Yorum yap

HD kanallar kısmında elektrik kesintisi var biraz sabırlı olun.Mach1 hoca elektrik gelince yazar.İyi akşamlar.

Yorum yap

Teşekkürler nebutv üstad....

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              HD kanallar kısmında elektrik kesintisi var biraz sabırlı olun.Mach1 hoca elektrik gelince yazar.İyi akşamlar.
              bilgi için teşekkürler hocam

Yorum yap

Oh rahatladım yahu. Teşekkürler...

Yorum yap

Benim server bağlantı sorunum aynen devam ediyor. Yapmadığım şey kalmadı, herşey tamam görünüyor. Cihazı resetledim, yeni yazılım yükledim, yeni softcam attım. Pinging tamam, ancak ne yaptıysam bir türlü bağlantıyı kuramadım. Neler yapmam gerektiğini adım adım sayarsanız çok memnun olacağım. Biraz canım sıkıldı zira...

Yorum yap

Sorun hala devam ediyor olabilir serverde...Bence biraz sabret ve açıklama bekle....

Yorum yap

hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Benim server bağlantı sorunum aynen devam ediyor. Yapmadığım şey kalmadı, herşey tamam görünüyor. Cihazı resetledim, yeni yazılım yükledim, yeni softcam attım. Pinging tamam, ancak ne yaptıysam bir türlü bağlantıyı kuramadım. Neler yapmam gerektiğini adım adım sayarsanız çok memnun olacağım. Biraz canım sıkıldı zira...
                      arkadaşım dün bende yapamadım ama asifo arkadaşımın sayesinde hallettim şimdi önce bunları yapman gerekiyor http://www.mach1digital.com/mach1for...t=37774&page=3 bu işlemi yaptıktan sonrada **bu işlemi yap http://www.mach1digital.com/mach1for...t=37777&page=5 ayrıca resimli anlatım için digium hocayada teşekkürler sanada kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X