• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu K.e.y Files By Ekurel ARŞIV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• amenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalar tps au yazılımını attım kanalr acik burdaki yazılımalrıda atsam olurmu
    Arkadaşım buradakiler yazılım değil softcamdir.Yani sizin anlıyacağınız dille güncel şifrelerin bulunduğu dosyadır.Bunu atmanızda fayda vardır..Çünkü bu dosya ile k.e.y leriniz güncellenecek ve bazı kanalların açılması gerçekleşecektir.

Yorum yap

• analdim ustam saol ozaman her verildıyınde atalim ozaman peki bu emuyu atmak için hangi program lazım saygılar
      dreamboxdestek

Yorum yap

• Konuyu cihazınızın modeline uygun konu başlığında takip etmelisiniz...Saygılar...

Yorum yap

• max tv dcw **** (w2)

Yorum yap

• teşekkürler sevgili kardeşim
            dunkes:

Yorum yap

• all Updated

Yorum yap

• teşekkürler ellerin dert görmesin arkadaşım

Yorum yap

• teşekurler hocam
                  dreamboxdestek

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    all Updated
                    sayın hocam bu defa 5000 ler için vediğiniz dosyada inxtc tv ve max paketi açmadı daha önce verdiğiniz bir dosyada açmıştı.bir promlem var galiba yeniden bir gözden geçirip tekrar verebilirseniz çok sevinirim hocam kolay gelsin teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• next YE-2000 FTA ile TPS kanallarını izleyebilmem için hangi k-e-yi kulllanmam gerekiyor. Forumdan yüklediklerim ile polsatları ve bir kaç kanalı seyredebiliyorum ama TPS ler açılmıyor. bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklyorum.

Yorum yap

• Bunu dene arkadasim http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1204292173 son yazilimi yükle olmazsa!
                        :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

• teşekürler hocam ellerine saglık

Yorum yap

• polsat 01 ***
                            jsc sport 2 hotbırd dcw ok
                            free-x dcw ok

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar ben bu işlerde biraz yeniyimde :S bende nextstar 7500 IR var.nasıl versiyon atıcamı ve nerden bulacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• JSC Sports 2 Constant CW (nilesat)
                                polsat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X