• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Inf 8.6.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu INF serisi ne müthiş bir cihaz,cıs plus aldım ama hala INF den ayrılamıyorum.TPS auto da hala faal...

Yorum yap

cenk73aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu INF serisi ne müthiş bir cihaz,cıs plus aldım ama hala INF den ayrılamıyorum.TPS auto da hala faal...
      o zaman seyretmeye devam @cenk...
      Forum Kuralları

Yorum yap

teşekkürler ustam ellerine sağlık...
        yalnız bişi öğrenmek istiyorum bu 5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2000 CI PLUS INF614k 060807 yazılımı next 2000 xcı plus'a uyarmı....
        vede d+ve cabo keylerini hangi ident'e girmemiz gerekiyor..teşekkür ederim...

Yorum yap

ustam elinesaglik
          delikanlılık milletin çoluğuna çoçuğnua yan bakmak değildir delikanlılık koltuğunun altına iki ekmek alıp evin yolunu tutmaktır

Yorum yap

rado67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            teşekkürler ustam ellerine sağlık...
            yalnız bişi öğrenmek istiyorum bu 5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2000 CI PLUS INF614k 060807 yazılımı next 2000 xcı plus'a uyarmı....
            vede d+ve cabo keylerini hangi ident'e girmemiz gerekiyor..teşekkür ederim...
            Mrb arkadaşım öncelikle sorunun cevabına gelince 2000 X CI plus ve
            2000 CI plus ayrı ayrı cihazlardır bu nedenle YAZILIMLARI birbirine uymaz.!
            diğer soruna gelince (D+ İDENTİ: 4101 dir.)
            (TV CABO İDENTİ İSE: 4901 dir.)
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Degeli üstat'lar,bu üstün gayretlerinizden dolayı öncelikle hepinize saygılarımı sunar,teşekkür ederim.
              Bir sorunum var , son yazılımı yükledikten sonra çözülen kanallar üzerinde aşağı yukarı tuşlarıyla geçme yaptığımda görüntü geliyor ses gelmiyor.Birkaç defa denedim aynı,fakat kumanda dügmesine uzun süre bastığımda ses de geliyor.
              Problem benim chazdanmı kaynaklanıyor acaba yoksa yazılımdamı?
              Cihazım (2000cı plus inf)

Yorum yap

tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz
                Next YE 2000 CIS Plus
                HotBird (13.0°)E + Türksat 1C/2A at 42.0°E

Yorum yap

ismailuyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Degeli üstat'lar,bu üstün gayretlerinizden dolayı öncelikle hepinize saygılarımı sunar,teşekkür ederim.
                  Bir sorunum var , son yazılımı yükledikten sonra çözülen kanallar üzerinde aşağı yukarı tuşlarıyla geçme yaptığımda görüntü geliyor ses gelmiyor.Birkaç defa denedim aynı,fakat kumanda dügmesine uzun süre bastığımda ses de geliyor.
                  Problem benim chazdanmı kaynaklanıyor acaba yoksa yazılımdamı?
                  Cihazım (2000cı plus inf)
                  arkadaşım eğer hazır kanal listesi kullanıyorsan bazen böyle sorunlar olabiliyor
                  en iyisi CİHAZINA RESET at ve birde öyle dene.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X