• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Xcruiser emu aktif etme ve key guncelleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Xcruiser emu aktif etme ve key guncelleme

Menu-Kullanıcı ayarları-Ebeveyn Kilitleme burayı acıyoruz
    en alt kısımda kırmızı tus goto Key Manager gozukuyorsa emu aktifdir
    gozukmuyosa gecerli şifre yerine 3333 tusluyoruz ok diyoruz ve alt kısımda
    Goto Key Manager cıkınca emu aktif oluyor
    emuyu kapatmak içinde gecerli sifreye tekrar 3333 yazdıgımız zaman emu kapanır(goto key manager kaybolur)

key guncellemesi yapmak icin
    Menu-Kullanıcı ayarları-Ebeveyn Kilitleme burada iken kumandadan kırmızı tusa bastıgımız zaman
    key sayfası acılır hangi kanalın keyi degistiyse o kanalın ustunde iken current keye tıklıyoruz
    ve yeni şifreleri girip okliyoruz
    yada degisen kanal hangi sifreleme sistemi ise (Viacces Seca Nagra İrdeto Conax)o bolume girip oradan kanalın providerini bulup sifrelerini guncelleyebiliriz

share aktiv mode yi hangi kod ile aciyoruz taratma yaptim key manager gozukuyor share gozukmuyor cihaz menusunde nasil acariz?

tesekkurler.

Yorum yap

gecerli sifre bolumune 3333 giriyorum onaylanmadi diyor ama key manager gozukuyor ya da 2.defa 3333 yaparsam key manager kayboluyor ama shared aktiv mode yazisi bir turlu cikmiyor ...

Yorum yap

program acıken bilgisayarda cihazı arkadan kapatıp acınca share mode acılır
        3333 girmek emuyu acıp kapatır her girisinizde emu acılıp kapanır

Yorum yap

tesekkurler dostum.

saygilar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X