• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWave 10000 Serisi 14.07.2006 Yazılımları ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextWave 10000 Serisi 14.07.2006 Yazılımları ..

Yabancı Cw Sirius vs deki paketler için ..
    Eklenen Dosyalar
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

eline sağlık dostum farklı neler var bilgi verebilirmisin..
    selamlar iyi çalışmalar.

next ye 2000 x plus

Yorum yap

onaylanmamıs hiçbir yazılımı yüklemeyiniz flas vs vs arızalardan yükleyen sorumludur unutmayalım ...
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı
        onaylanmamıs hiçbir yazılımı yüklemeyiniz flas vs vs arızalardan yükleyen sorumludur unutmayalım ...
        bu yazılımın nesi onaylanmamış http://www.eurosatbase.com/index.php?page=download bu adrese bakarsan yazılımların buradan alındıgını görürsün ve bu site yazılımların verildigi ana sitedir

Yorum yap

rohat Nickli Üyeden Alıntı
          eline sağlık dostum farklı neler var bilgi verebilirmisin..
          selamlar iyi çalışmalar.
          Yazılımlar Foruma Alınmıstır ..

Yazılımlar Test edilmistir ..
          Arkadaslar yazılıma Yabancı Cw Sirius vs deki paketler eklenmistir ...

http://www.eurosatbase.com
          Botech firması tarafından piyasaya sunulan cihazlarının resmi guncel yazılım sitesidir burada yayınlanan her yazılım test edilmistir guvenle yukleyebilirsiniz ..

Yorum yap

serdar17 bilgi verdiğin için teşekkürler dostum ellerine sağlık.
            selamlar iyi çalışmalar.

next ye 2000 x plus

Yorum yap

necil77 Nickli Üyeden Alıntı
              bu yazılımın nesi onaylanmamış http://www.eurosatbase.com/index.php?page=download bu adrese bakarsan yazılımların buradan alındıgını görürsün ve bu site yazılımların verildigi ana sitedir
              necil77 dostum açıklama için teşekkür ederim ...
              Next&Nextstar
              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

@Mr_Memo moderatorumuz sayesinde şimdi onaylanmıstır...İyi seyirler
                Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Teşekkür

Gerçekten çok güzel bir haber bu dostlar.... Hemen yükleyeceğim, başka forumlar sizi çok geriden takip ediyor, artık burada aranızdayım dostlar....

Yorum yap

Key

birde dostlar bu yazılımı yüklediktensonra yüklemem gereken key dosyası varmıdır.. Yoksa gerek yok mu.?

Yorum yap

Bende NextWave 10000 vardı fakat gittim Sansui Sc-6000 ile takas ettim sizce iyimi yaptım? Cevabınızı bekliyorum...

Yorum yap

e.sever Nickli Üyeden Alıntı
                        Bende NextWave 10000 vardı fakat gittim Sansui Sc-6000 ile takas ettim sizce iyimi yaptım? Cevabınızı bekliyorum...
                        tabiki iyi yapmıssınız bence su an Sasui'de su an yazılım destegi yok en azından NextWave'de bu var .. (CW Destekli yazılımı bile var ..)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X