• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcamlarla 2000 hd lere değişim kampanyası olurmu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 xcamlarla 2000 hd lere değişim kampanyası olurmu

9000 xcamlarla 2000 hd lere değişim kampanyası olurmu. ne dersiniz.eğer yaparlarsa seve seve 9000 binimi veririm.hem böylece 9000 kullanıcılarına fazla kazık atmamış olurlar.

değişim kampanyası olmayacağı söylendi

Yorum yap

çok iyimsersin arkadaşım,

bir kere sattılar ve forumun geneline bakarsan insanların pek memnun olmadığını da göreceksin, hayır arkasında durup yazılımını düzeltseler amenna,

sen de yazılımıyla bile uğraşmayan nextten çok iyimser bir talepte bulunuyorsun

Yorum yap

erman72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        9000 xcamlarla 2000 hd lere değişim kampanyası olurmu.
        Hayır olmayacak.

erman72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bir kere sattılar
        Satarken kafana silah mı dayadılar?? :firca:

Yorum yap

zorla sattıklarına dair elinde belge varsa insan hakları mahkemesine başvur yoksada forumu meşgul etme

Yorum yap

Hayir kimseye sillah zoruyla satmadilar ama saticilarin hangisi 9000 sattigindan memnun hangi satici satigi malin piroblemli olmasindan dolayi memnun 9000 satan ve satin alan kimse mutlu degildir.
            Eskide cihazla sorunumuz oldugunda Mach1 Hoca herkese elinde geldiginde yardimci oldu,oluyorda fakat son zamanda forumdaki bazi yönetici arkadaslar acilan konulari kapatiyor,forumu meskul etmeyin vb.durumlarla karsilasiyoruz keske böyle olmasa.
            Oysa ben Foruma her girdigimde konu baslikarinda kac kisi iceride olduguna bakarim pazar günü NEXT basligin altinda 853 kisi icerdeyidi yani bukadar kisi NEXT e ilgisi varsa Mach1 Hocanin herkese verdigi mankul cevaplardandir saygilarimla.
            NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

8000 ni alıp üstüne 250 YTL alarak 9000 ultra yı verdiler şuan malesef next marka cihazlara olan güvenim her geçen gün azalıyor.. bakın Tüksattaki klanalların frekansları değişti ve hala yazılım yok. 100 - 150YTL lik cihazlar bile bu yazılımı verdiler. ama Next nedense hala bekliyor..böyle giderse Next marka cihazlar artık para etmeyecek.. ben bugün yeni bir cihaz alacak olsam aklıma takılan ilk 10 cihaz arasına malesef next olmayacak böyle giderse olamazda..Next markasını D-Smarta benzetiyorum D-Smartta ilk başlarda cihazlarını satabilmek için cihaz ücretinden başka hiçbir ödemeyeceksiniz diyordu ama şimdi..şu paket bu paket oldu..Next ise cihazlar ilk çıktığında hergün yeni yazılımlar yayınlardı..(gerçi bu işi yapan saygı değer üstadımız ve hocamız mach1 den başkası değildi) ama şimdilerde bu yazılımların ya yayınlanmasına engel olan birileri var veya mach1 hocamız artık ilgilenemiyor.. tasarım hocam bu mesajı okuyunca kızacaksın biliyorum ama malesef gerçek bunlar..

Yorum yap

yusufelili08 Nickli Üyeden Alıntı
                8000 ni alıp üstüne 250 YTL alarak 9000 ultra yı verdiler şuan malesef next marka cihazlara olan güvenim her geçen gün azalıyor.. bakın Tüksattaki klanalların frekansları değişti ve hala yazılım yok. 100 - 150YTL lik cihazlar bile bu yazılımı verdiler. ama Next nedense hala bekliyor..böyle giderse Next marka cihazlar artık para etmeyecek.. ben bugün yeni bir cihaz alacak olsam aklıma takılan ilk 10 cihaz arasına malesef next olmayacak böyle giderse olamazda..Next markasını D-Smarta benzetiyorum D-Smartta ilk başlarda cihazlarını satabilmek için cihaz ücretinden başka hiçbir ödemeyeceksiniz diyordu ama şimdi..şu paket bu paket oldu..Next ise cihazlar ilk çıktığında hergün yeni yazılımlar yayınlardı..(gerçi bu işi yapan saygı değer üstadımız ve hocamız mach1 den başkası değildi) ama şimdilerde bu yazılımların ya yayınlanmasına engel olan birileri var veya mach1 hocamız artık ilgilenemiyor.. tasarım hocam bu mesajı okuyunca kızacaksın biliyorum ama malesef gerçek bunlar..
                walla haklısın dostum.bugün karaköyde bir firmaya sordum 9000 nimi kaça alırsın geriye diye 50 tl verdi.osya ben bu cihazı 325 e almıştım.tabi alacağım fiyata geri veremem.bunu bende biliyorum.ama şuda bir gercek eski 7010 sunny mide 50 tl ye geri vermiştim.genel anlamda cihaz fena değil sadece yazılım problemi var.oysa bakın 2000 lere ve hd ye hemen hemen hergün yazılım çıkıyor.veya softcam çıkıyor.benim anlamdığım belkide hd lerden sonra nextin en güzel olan bir cihazına neden yazılım desteği kesiliyor.şimdi şunu bana soracaksın veya söyleyeceksiniz.garanti verenmi oldu diye.evet kimse vermedi.aynı sorun diğer markalarda da var garanti verenmi oldu diye söylüyor.ewet belki hala beleş kart paylaşımıyla hala adult kanallarını çözüyoruz.ama kardeşim onlardanda insan bıkıyor.zaten uzun zamandırda açmıyorum.en azından multilerimiz vardı.filim seyrettiğimiz.onlarda gitti.siz değerli üstadlardan ricam.lütfen biraz yazılım desteği verilsin.bi kaç arkadaşta benim yüzümden bu cihazları aldı.ve hepsi kafama vuruyor.yada değerli üstadlar bir kez daha nextle konuşsada bizim cihazlara bi değişim yapsalar.belki çok yazdım ama kusura baklmayın belki 2 yıldan beri forma üyeyim.ve ilk defa bir başlık açtım.

Yorum yap

selamlar aslında yazılar uzun oldugu için tam manasıyla okumadım ama algıladıgım şu kimileri diyorki kafana silahmı dayadılar yada zorlamı sattılar gibi terimler var, ama şöyle düşünecek olursak burda yine tüketici hakalrı devreye girebilir öyle bir hakkımız var neden dersen hangi ürün olursa olsun garantisi, teknik desteği, yazılım destegi bulundurmada şarttır ama lakin ülkemizde yetkili mecralar bu işi görevi ciddiye almadıklarından bu üretici firmalarda istedikleri gibi at koşturuyorlar, mesale en basiti bendeki 9000XCAM Ultra geçensene aldım tam 1yıl oldu 220,ytl aldım peki içinden çıkan kumanda nasıl beş para etmez demi daha 1 hafta içerisinde yazıları silindi böyle bir markanın böylede bir dandikliği insanı sinirlendirmeden edemiyor adamlar herşeyden kaçıyorlar bir ürünün bence enaz 5 yıl yazılım desteği bulundurma zorunlulugu olması gerekiyor, sagdan soldan yeni yazılım bulacagız diye beynimiz dönüyor neyse burdaki emegi geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum ve bunu o koskocaman Next&NextStar duysun okusunda gözüne soksun
                  aslında bunun çok kolay yöntemi varda bizler yapmayız deriz konuşuruz atar tuıtarız ama uygulamada yokuz. onlara tokat gibi en iyi cevap ceza ürünlerini almıyacaksınki akıları başlarına gelecek bir elin nesi var iki elin sesi var The End

Yorum yap

arkadaşlar bendede 9000xcam var gerçektende 5 kuruş etmez 6 aydır rafta yanlız aldığımda kimse silah zoruyla satmadı satamazda ama ama alçak binbir yalan söyledi.insan hakları mahmeyeye baş vurmaya gerek yok çünkü orda 10 binlerce dosya var.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                      Hayır olmayacak.

Satarken kafana silah mı dayadılar?? :firca:
                      Usta bir kere tarzın hiç hoş değil , her seferinden problemini ve memnuniyetsizliğini dile getirene ters yapıyorsun,

kimse başıma silah dayamadı ama nextin satışını yapan vatandaş bu modeli öve öve bitiremedi, yazılım desteğinin en çok olduğu modelin bu olduğunu söyledi biz de aldık,

biz kimseye bize şu modeli ver demedik, ne önerirsin dedik ve o öneriye uyup ta aldık, dolayısı ile silah mı dayadılar tarzı yaklaşım bir admin. olarak sana yakışmıyor, istersen beni forum dışına da çıkartabilirsin çok da önemli değil o senin ne kadar demokratik olduğunla alakalı bir durum, ayrıca İnsan hakları makları mahkemesi falan diye birşeyden bahsetmiş vatandaşın birisi o zat senin avukatın mıdır ??

Şu an satılan cihaz doğru çalışmıyor,
                      cihazda kart yuvası var ve kartı kabul etmiyor doğru mu değil mi?

Eğer hala bu cihaz doğru çalışıyor diyorsan da benim sana söyleyebilecek birşeyim yok kal sağlıcakla

Yorum yap

erman72 ,ye bende katılıyorum diline sağlık dememek elde değil işin doğrusu, tabiki kimse silah zoruyla satmadı cihazı, biz sorduk hangisi diye onlarda bunu verdi, yazılım garantisi vererek, köprüyü gecinceye kadar bize dayı dediler. Geçtikten sonra ...! anlayın artık...
                        Burda silah zoruymuş, insan hakları mahkemesiymiş muhabbeti yapan arkadaşlar aslında çok iyi biliyolardır bu işleri ya... kabahat bizim daha söyleyecek birşey yok ve bu konuda da fazla zırlamaya gerek yok diye düşünüyorum arkadaşlar, çünkü 9000,lerin ölmesi gerek ve öldü, yeni çıkan modeller nasıl satılacak... Benim cihazın arkasındaki düğmeden aça kapata düğme yalama oldu ..... :-)

Yorum yap

arkadaşlar size katılıyorum kim nederse desin 8000 devamı 9000 bundan pay biçin 8000 ilk çıktında çok reklem yapıldı süper şöyle olacak böyle olacak sonra milletin elinde patladı 9000 aynı deyişen birşey yok kart paylaşım denildi tamam oda problemli serverda adık takılmalar falan hani yazılım yok son yazılım 6 cı aydan 2000 plus serisine bakın o tarihten beri kaç yazılım çıkmış ırdeto 2 yi desteklemeyen cihazdan ne beklersiniz 2000 plustan ötesi yalan varsa yoksa 2000 serisi bunlar arasıcak yanı anlıyacanız ben enazında çevremde kilere tavsiye etmişimdir ve 10 adedin üzerinde almışlardır belkimde daha fazla yani makinada sürekli yazılım hataları mevcut hiç düzeltemediler ustalar desede sorun yok bence yanılıoyorlar aslında çok söylenecek şey var işin özü bu ben 6 7 ay kullandım 9000 ni 450 ytl aldım verdim abime ve kurtuldum dm 500 aldım ve kafam rahat herkese saygılar
                          DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

ssss

valla ben trabzonda itibarlı bir esnafım.kime next 8000 olsun veya 9000ultra olsun bir sürü küfür yedim ha cihaz özellikli değilmi özellikli ama arkadaş destek yok destek..ben bu küfürleri yedim ama ben bunları sorumlulara hediye ediyorum..satışlarımdan nexti kaldırdım dream kullanacan ardkaş paşa paşa..

Yorum yap

erman72 Nickli Üyeden Alıntı
                              Usta bir kere tarzın hiç hoş değil , her seferinden problemini ve memnuniyetsizliğini dile getirene ters yapıyorsun,

kimse başıma silah dayamadı ama nextin satışını yapan vatandaş bu modeli öve öve bitiremedi, yazılım desteğinin en çok olduğu modelin bu olduğunu söyledi biz de aldık,

biz kimseye bize şu modeli ver demedik, ne önerirsin dedik ve o öneriye uyup ta aldık, dolayısı ile silah mı dayadılar tarzı yaklaşım bir admin. olarak sana yakışmıyor, istersen beni forum dışına da çıkartabilirsin çok da önemli değil o senin ne kadar demokratik olduğunla alakalı bir durum, ayrıca İnsan hakları makları mahkemesi falan diye birşeyden bahsetmiş vatandaşın birisi o zat senin avukatın mıdır ??

Şu an satılan cihaz doğru çalışmıyor,
                              cihazda kart yuvası var ve kartı kabul etmiyor doğru mu değil mi?

Eğer hala bu cihaz doğru çalışıyor diyorsan da benim sana söyleyebilecek birşeyim yok kal sağlıcakla
                              Tarzımı beğenmeyebilirsin bu senin sorunun.
                              Madem cihazı satan kişi sana öve öve bitiremedi bu da senin hatan, piyasayı iyi araştırman gerekirdi. Evet 9000 ciler olarak sizler oldukça fazla mağdur edildiniz, yazdıklarınızda son derece haklısınız ama forum ve yönetim olarak bizlerin yapabileceği bir şey yok ortada. Firmanın yetkili elemanları da bu forumu oldukça yakından takip ediyorlar ama sizlere yeterince açıklama yapmıyorlar. Bu yüzden sizlere söylenecek pek fazla lafımız yok.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X