• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart Alıcısı ile diğer uydu kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart Alıcısı ile diğer uydu kanalları

Merhabalar,
    Yaklaşık 1 haftadır D-Smart abonesi olarak Next uydu alıcısı kullanıyorum. Benim merak ettiğim husus yabancı şifreli kanalların emu larını bu receiver'lara atmanın bir yolu olup olmadığıdır. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

Saygılarımla,

şuanda öyle bir emu olayı yok arkadaşım pc den emu yüklenemiyor bildiğim kadarıyla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

evet bu cihazların şimdilik emu yazılım desteği yok...

Yorum yap

emu yazılımı olsada emuları aktif edemezsin cihaz bu desteği vermiyor... sadece ona bağlı kalmaı ve sana seyret dediği kanalları seyretmeni istiyor... cihazın reklamlarıda bunu söylüyor zaten siz zahmet etmeyin biz sırasını bile dizdik diyor... anlıyacağın yeni cihaz almalısın... nexte devam...

Yorum yap

hakana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhabalar,
          Yaklaşık 1 haftadır D-Smart abonesi olarak Next uydu alıcısı kullanıyorum. Benim merak ettiğim husus yabancı şifreli kanalların emu larını bu receiver'lara atmanın bir yolu olup olmadığıdır. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

Saygılarımla,
          sevgili arkadaşım bu konu nun yeri burası değil yanlış yere konu açmışsın bunu bil
          2. şuan bu cihazlara herhangi bir emu söz konusu değil; ki olursa zaten ilk buradan verilir....
          kolay gelsin

Yorum yap

yeterki next olsun

Yorum yap

üstündeki kanalları silip kartı çıkarıp diğer cihazlar gibi de kullana bilirsin
              yeterki NEXT olsun:cuara:

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                üstündeki kanalları silip kartı çıkarıp diğer cihazlar gibi de kullana bilirsin
                yeterki NEXT olsun:cuara:
                üstündeki kartı normal bir next e taksak işe yararmı.

Yorum yap

yaramaz arkadaşım çünkü o kartı okucak modül olması lazım nextte oda olmadıgına göre çalışmaz kart

Yorum yap

behiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yaramaz arkadaşım çünkü o kartı okucak modül olması lazım nextte oda olmadıgına göre çalışmaz kart
                    arkadşım konuyu anlamadan cevap veriyosun kartla ilgili soru değil ki cihaza başka yazılım veya yükleme atabilirmiyim diyor evet atabilir ben öteki özel tv yayın yapan cihaza türksatta attım hotbırde hangi uyduyu atarsan at oluyor yanlız verilen otamadik yüklemeyi silmek gerekiyor cihaz cihazdır
                    benzinli arabaya nasıl tup koyulursa
                    buda iki sistemli çalışıyor

Yorum yap

şuan için cihaza hiçbirşey yapılamıyor ne varsa sadece onu izleyebiliyorsun..

Yorum yap

d smartla ne işiniz var allasen yav.şamp ligi ve uefa tamamen uyduda aten.sansui free tv gibi elde patlayacak recevierler.eğer 2010 da eğer süperlig d-smartta olursa zaten recevier ve kurulum da bedava olur yav
                        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

dıgıtal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          şuan için cihaza hiçbirşey yapılamıyor ne varsa sadece onu izleyebiliyorsun..
                          ben dıgı türkü türksat hotbırd yaptım seyrediyom

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            d smartla ne işiniz var allasen yav.şamp ligi ve uefa tamamen uyduda aten.sansui free tv gibi elde patlayacak recevierler.eğer 2010 da eğer süperlig d-smartta olursa zaten recevier ve kurulum da bedava olur yav
                            burası next arenası
                            bir ara antenleri satılsın diye korsan yavruları bizim NEXT tin amblemini taklit ediyordu
                            sora ben platfomlar hakkında atmadım next cihaz hakkında bilgi verdim
                            araba gibi kardeşim nereye çevirirsen oraya gidiyo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X