• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bomba Bİr Haber .......

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

naim Nickli Üyeden Alıntı
    bunlar güzel haberde doğrysa tabide türksat hotbird kullanıpta daha cihaza yeni kanal eklemeyi bile beceremeyen bir sürü insan var onların hala ne olacak merak ediyorum
    arkadaşlar bu yenilikler internet olmadanda tekbir çanak daha takarsanız uydu üzerinden data sistemiyle kanalları çözecek yeni bir cihaz çıkıyor yalnız bu cihaz üç çanakla olacak ama cihazları değiştirmek gerekecek bir aya kadar çıkıyor ben test ettim numuneden bir aya kadar bu makinalar çıkıyor internetle falan alakası yok yumatu ne yapıyor bilmiyorum ama bu cihaz tamamen bir uydu üzerinden alacak dataları
    AYDIN50

Seda_Elektronik
    Nevşehir

Yorum yap

herşeyin ne olacağını zaman gösterecek bende çok merak ediyorum doğrusu

Yorum yap

tama arkadaşlar oldu diyelim yayınlar ne zamana kadar izlenecek daimi olacak mı bence bu çok önemli..
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

naim Nickli Üyeden Alıntı
          bunlar güzel haberde doğrysa tabide türksat hotbird kullanıpta daha cihaza yeni kanal eklemeyi bile beceremeyen bir sürü insan var onların hala ne olacak merak ediyorum
          ne olacağı var mı naim abi,
          birileri durumdan vazife çıkararıp kanal bile eklemasini bilmeyenleri yolacak........

Yorum yap

Düzenli olarak bir siteden bu şekilde korsan key yayınlanmasına sizce ne kadar izin verilir? Bahsedilen sistem ile izlenemeyecek kanal kalmaz. buda danışıklı dövüş halindeki emu ile izleme sisteminden oldukça farklılık arz eder. amacını aşmış bi izlemeyede kimse müsade etmez bence!

Yorum yap

arkadaşlar birdaha açıklıyorum benim bahsettiğim yeni bir cihaz ve türkiyede henüz yok bir aya kadar geliyor ve bu cihaz üçüncü bir çanakla uydu üzerinden şifreleri alacak net le bir alakası yok
              AYDIN50

Seda_Elektronik
              Nevşehir

Yorum yap

şunu soruyorum kaç kişinin evinde internet var böyle işmi olur ya

Yorum yap

bu hiçte bomba habere benzemiyor bana göre kara haber nedenmi alıntı olduğu için vede güvenilir kaynak belirtilmediği için ayrıca sözüne güvendiğimiz kişilerin açıklaması olmadığı sürece bu tip haberler geçersizdir.

Yorum yap

arkadaşkar @burakkaranfil'in bahsettiği cihaz hangisi bilmiyorum ama korax bir aya kadar cihazı piyasaya sokacak eutelsat w6 uydusu üzerinden güncelleme yapacak bu cihaz ve bir sene garantili yani internete falan gerek yok yalnızüçüncü bir çanağa ihtiyaç var veri almak için tabi herkesin bir çalışması var bu konuda kimi cihaz internet üzerinden kimiside uydu üzerinden güncelleme yapacak tercih tabiki kullanıcıların tabiki birde maliyet hesabı var bütçe hangisine yeterse onu kullanır insanlar
                    AYDIN50

Seda_Elektronik
                    Nevşehir

Yorum yap

bu Dedikleriniz Sharinge Daha Chok Benziyor

Yorum yap

bu konuyu pek bilmiyorum ama

bu konuyla pek asır nesir değilim ama rs232 denpaylasımlı x cruıser makıneler piyasaya çıktı bunlar şirketin verdiği bir yazılımla sharing veriyorlar ama sadece kendi belirledikleri kanalları payalsıma acacaklar duyduğuma gore kanallar arasında digitürk kanallarından bazıları bile varmış.tabiiki piyasa rekabetle ayakta duruyor diğer büyük firmalardan bazılarıda cihazlarını satabilmek için bu saymış olduğunuz kanallarla anlaşıp sharing yapabilirler tabiiki yorum sizin

Yorum yap

evet arkadaşlar bu cihaz uydudan sharing (paylaşım) yapacak.kaynak saglam agustosta piyasada

Yorum yap

arkadaslar bir yanlıslık var...konu edilen kanallar abonelik gerektiren ve ilgili kurulusun ticari amacli malıdır..bahsedilen cihaz ve cihazların amaci ise bu kanallari bedava izleme üzerinedir..yani illegaldir..yayinci kuruluslar abonelerini ve mallarini korumak üzerine tüm zeminlerde haklidir..büyük kuruluslarin illegal amacli yayinlar icin calisma ve üretim yapacagina inanmiyorum..yapilan tüm illegal calısmalarinda mutlaka bir sekilde duracagi asikardir..örnek olarak opos kart ..cok kisi aldi ve herkesin elinde kaldi..hadi o maliyet olarak ucuzdu..yani kimse fazla acimadi..ama yeni cihaz alma falan bahsediliyor..bir cihaz parasi veya yapilan harcama bosa gidecek bu hic mantikli degil..biryerde yanlislik var..yorum sizin..saygilar..

Yorum yap

böyle olacağı belliydi zaten 1aydır uydu dünyasında yaprak kıpırdamıyor.Firmalar tüketicileri istedikleri moda soktu.İnsanlar ne yapacağını şaşırdı yeni arayışlara girdiler.Böylece uydu cihazına doymuş piyasa canlanacak adamların cebine para girecek.Tv izleyebilmemiz için pc ve internet gerekli olacak taka bir bilgisayarı ve 3gb kotalı interneti zor aldım evime ya alamayanlar ne olacak?Onlarda pasta yesinler mi diyeceğiz?
                              Buna para mı dayanır?Kota mı dayanır?
                              Bu iş kotayı haşır haşır yer!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Bu işi internet üzerinden değilde uydu üzerinden yapsalardı tüketici daha kazançlı olurdu.Ama firmalar uydularda transporder kiralayacak kadar paraya kıyamıyorlar maliyeti daha az aparatlarla para harcamayı tüketiciye bırakıyolar.
                              Ne diyelim ne olacağını zaman gösterecek beklemekten başka çaremiz yok.

Yorum yap

evet katılıyorum ben de bilgisayar var peki olmayanlar ne yapsın bilgisayar mı alcaklar.bilmiyorum bence bu haberi bomba bir haber diye baş sayfada bırakmayın bu topiği deiştirin yada başka bir konu başlığı altına alın tabii bu benim görüşüm.tabii şuna da inanmayan bir kişi diilim.gelişen teknoloji ile yeni sistemler ve teknolojinin aracı internet ve tabiki bilgisayar lar bu gün bir çoğu nerde ise bir bilgisayara benzemeye başlayan cihazlara da ulaştı ve beraber çalışmalı da sağlanmalı belkide ama hepsi daha da maddi yönden baktığımız da bizim ceplerimize giren vurgun diilmi.tamam benim sadece bir adsl cihazım ve int im eksik ama daha sıfır da olan lar bir bilgisayar çok mu kolay alınıyor.valla ben geçen bilgisayarımı 1.300 ytl ye malettim siz düşünün belki üstün bir bilgisayar yada senin ki kadar ii olamasına gerek yok diyenler olabilir ama sözlerimin sonunda söliyeceğim sadece tek bir cümle en düşüğü bilgisayr olarak sadece şu anda 400 ytl.saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X