• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreami izleyemiyorum lütfen yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreami izleyemiyorum lütfen yardım

dostlar 1,5 ay önce dream500 cihaz aldım, bildiğiniz gibi dreamde rf(anten çıkışı)yok scart çıkışı var, benim tvde de tam tersi rf var scart yok. tv ye 2 tane diğer tv ve cihazda denediğim modülatör yani akıllı kutuyu taktım ses te sorun yok ama görüntü siyah,sanki perde inmiş gibi gölge tarzında...elektronikçi aynı modülatörü başka cihazda denedi oldu acaba cihaz mı modülatörü desteklemiyo diye düşünüyorum. kimileride iyisinden al modülatörü çalıştırır diyo,dreami destekleyen modülşatör markası var mı? ... elektronikçilere sordum bi ucu scart bi ucu rf kablo olur mu diye öyle şey olmaz dediler ; ancak bi arkadaşım da öyle izlediğinden bahsetti, inanın ne yapacağımı bilemiyorum ayarlarını kanal aramasını doğru yaptım bana mantıklı bi çözüm sunabilecek ustalardan yardım bekliyorum ne olur bilgilerinizi esirgemeyin yeni tv alacak param da yok....
    selam ve sevgiler...

dostlar bir fikri olan yok mu...

Yorum yap

var kardeşim Öyle bir cihaza iyi bir tv. alabilirsin. Modülatör fiyatına TV ler mevcut ülkemizde.
      Saygılarımla,

Yorum yap

dostum modülatörü 10 ytl ye aldım 10 ytlye tv nerede var söylermisin...

Yorum yap

kardeş eski analog cihazların modülatörlerini söküp uhf modülatör yapıp satıyorum fiatı 20 ytl isteyene hazır gönderirim

Yorum yap

valla dostum 2 tane modülatörü aldım ve boşa gitti deneyip görmeden sonra buna da 20 ytl veremem olacağını bilsem hiç düşünmeden alırım ama dreamde denemek lazım...

Yorum yap

Kusura bakma 2. el bi scartlı tv alabilirsin diye düşünmüştüm. 60 70 e bulabilirsin. Görüntü de modulatör den 10 kat iyi olur. Görüşmek üzere:

Yorum yap

Arkadasim git tv tamircisine scart takarlar sorun degil.

Yorum yap

ancak scart takmak verim vermiyo biz çok denedik dediler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X