• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Acemi uyducu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acemi uyducu

Arkadaşlar, öncelikle hepinize selamlar.

Bu hafta yıllardır abonesi olduğum bir yerli platformdan beni delirttikleri için kavga ederek ayrıldım. Ve gidip kendime Next 7500cis hd aldım. Açıkçası ne aldığımın bilincinde olarak almadım. Televizyonum HD madem , uydu alıcımda hd olsun zihniyetiyle aldım diyebilirim. O derece konuya uzağım yani.

Bu foruma girip biraz dolaştığımda gördüm ki konu epey karışık bir konuymuş. Burada acayip bilgili uçmuş arkadaşlar olmasına çok sevindim. Hayranlıkla takip edip bişeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Aramıza hoşgeldiniz.

Yorum yap

Foruma hoşgeldiniz. Umarım aradığınız tüm bilgileri bulursunuz.

Yorum yap

Sağolun arkadaşlar, hoşbulduk.

Şimdi sizlerin uydu alıcılarınızı görünce aklıma geldi. Antenleri monte eden arkadaş " keşke 2000 serisi alsaydın , onlarda usb girişi var ve bu şifre vs işler daha kolay yapılıyor" dedi. Aleti yeni aldığım için hala iade edebilme şansım var. Acaba 2000 serisi ile değiştireyimmi ne dersiniz.

Yorum yap

dallamano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sağolun arkadaşlar, hoşbulduk.

Şimdi sizlerin uydu alıcılarınızı görünce aklıma geldi. Antenleri monte eden arkadaş " keşke 2000 serisi alsaydın , onlarda usb girişi var ve bu şifre vs işler daha kolay yapılıyor" dedi. Aleti yeni aldığım için hala iade edebilme şansım var. Acaba 2000 serisi ile değiştireyimmi ne dersiniz.
          Kimseye akıl verme veya işine müdahale olarak algılamazsanız tabiki usbli modeller daha kullanışlı, Pc ile ilgili herhangi bir bağlantı zorunluluğunuz yok.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Kimseye akıl verme veya işine müdahale olarak algılamazsanız tabiki usbli modeller daha kullanışlı, Pc ile ilgili herhangi bir bağlantı zorunluluğunuz yok.
            tasarım hocaya katılmakla birlikte,şöyle bir bilgi verebilirim;dostum amacın daha iyi yazılım ve destekse 2000,ama amacın daha canlı görüntü ise 7500 hd amacına uygundur,tercih senin...

Yorum yap

Foruma hoşgeldiniz.

Yorum yap

Tekrar hoşbulduk arkadaşlar.
                Estafurullah Tasarım hocam. Tabi ki sizden akıl alacam.
                Görüntü kalitesi benim için öncelikli özellik. Okuduğum kadarıyla yanlış anlamadıysam data kablosu ile pc den yazılım atılabiliyo. İnşallah denerken bozmam aleti.

stb manager programını indirdim forumdan. bu program kullanılıyo alıcıya yazılım yüklemek için değilmi.

Yorum yap

dallamano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tekrar hoşbulduk arkadaşlar.
                  Estafurullah Tasarım hocam. Tabi ki sizden akıl alacam.
                  Görüntü kalitesi benim için öncelikli özellik. Okuduğum kadarıyla yanlış anlamadıysam data kablosu ile pc den yazılım atılabiliyo. İnşallah denerken bozmam aleti.

stb manager programını indirdim forumdan. bu program kullanılıyo alıcıya yazılım yüklemek için değilmi.
                  Evet her türlü data alışverişini o programla yapacaksınız.

Yorum yap

hoşgeldin uydu dünyasına.aradığın herşeyi bulabilirsin bende yeni üyeyim istediğim şeyi buluyorum ama biraz zaman kaybı olabilir

bu arada hd tv almakla acele etmişsin bence,şu aralar çok pahalı,hem hd yayın yapan kanal çok az...ama o görüntüyede değer

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X