• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000X-camplus Pcm1725 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000X-camplus Pcm1725 Test Yazılımı

Tvcabo auto fix
    Bazı buglar giderilmiştir
    İsteyen deneyebilir

Diğer tüm seri haftabaşı verilecektir....
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Next 8000xcam'e de verilecek mi acaba üstad bu sefer

Yorum yap

Ne demek bu sefer ?? geçen sefer tps 25 inde verilmedi yukarda ne yazıyor hafta başı verilecek diğer seri demişim eaglepaw anlaşılıyor sanırım ....
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

merh hoçam ya ben 28 tarıhlı yazılımı atım ama? tps zayif yayınları olan kanalar temelı gıtı yok signal neden olabılır açaba eskı yazılım varken harıkadı şimdi yok cevap için şimdiden teşekürler

Yorum yap

mach1 hocam öncelikle yazılım için teşekkürler bu yazılımda giderilen buglar hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz.cihazdaki kilitlenme ve opos donma sorunu giderildimi acaba teşekkürler.

Yorum yap

Tesekkürle mach1 hocam.Yinede hafta basını bekleyelim saglam olsun.Bı işlere belli olmuyor.tps hergün deegişiyor.saygılar...
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Daha önceleri takip eden arkadaşlar varsa x-cam pcm 1725 cihazların donma vede kilitlenme problemi çok yaşıyordum. üstadlara buradan tekrar teşekkür ediyorum galiba 28.11.05 yazılımıyla sorun çözülmüş . yüklediğimden beri hiç kilitlenmedi. ayrıca sinyallerde zayıflama gözlemlemedim gayet normal görünüyor. mach1 hocam süpersin teşekkürler. Varlığın eksilmesin...

Yorum yap

yazılımlar tekrar gozden gecirilecek arkadasım.cabo lar gitti.o bakımdan tekrar bakılacak....

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                  yazılımlar tekrar gozden gecirilecek arkadasım.cabo lar gitti.o bakımdan tekrar bakılacak....
                  evet auto yine goctu softcam yuklemeye yada elle girmeye devam..

Yorum yap

elle gire gire kumanda yamuldu ama işin aslı bu

olsun yaweninde sonunda işi bilan ustalar yine güzel bişey yaparlar cünkü bu zamana kadar hiç yanılmadım desen yeri var
                    Kargalar sürüyle Kartallar ise yalnız uçar

Yorum yap

tesekkürler hocam ellerine saglik
                      deneyecegim

saygilar

Yorum yap

arkadasım biz sistem cabo coktu diyoruz sen yukliyecegim diyorsun.saygılar...

Yorum yap

pardon kardes anlasildi

Yorum yap

Slam usta:Bu yazılım Güzel olmuş.Çok nadir takılmalar var onları da şifresiz kanal üzerine gelip 1dk bekleyip tekrar istediğin şifreli kanalı açıp seyrediyorsun.Cihazı aç kapat yapmana gerek kalmıyor.Takılmalar zaping yapınca oluyor .O da okey ile kanaldan kanala geçince ve biraz yavaş geçersen problem yok .Bir kanal üzerinde seyir esnasında hiç kilitlenmedi.

Tüm Emeği Geçen Arkadaşlara Teşekkürler.
                            Saygı ve Sevgiler!!!

Yorum yap

yazılım için teşekkürler. Dikkatimi bir şey çekti bende eski yazılıma göre sinyal de düşüş var. eskiden tarattığımda bulduğu kanal sayısı ile şimdiki arasında 40 kadar fark var. Acaba yazılımdan mı yok sa uydudan mı kaynaklandı ?
                              saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X