• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Humax ToH33 HoTplugged 6.0

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Humax ToH33 HoTplugged 6.0

Humax ToH3.3 HoTplugged v6.0 - 2005-11-20
    -- Version: A --

============================

- AES-Fix (Key 3 and 0x13)
    - constant CW can be stored by 2 entries via PMCT like
    IDENT VPID CAS nnnn nnnn nnnn nnnn 0000 (=CW even)
    IDENT VPID CAS nnnn nnnn nnnn nnnn 0000 (=CW Odd)
    (untested)

No PMCT-Update necessary for normal use !!!

It is recommended that you don't modify that readme or firmware to publish
    that work in your own name. So if you don't get along with this little agreement,
    HoT will stop the public accessibility of new releases in the future.

So:

DON'T MODIFY FIRMWARE OR MODULES!!! LAST CALL !!!

HoT
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Hsic 3.00

Hsic 3.00

Only for 5400Z+ (sysid 0016.0601).

bu dosya humax 5400z plus serilerine olur tünerleri farklıdır
    digerlerine yükleme yapmayınız

dosya tekrar düzenlenmiştir
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

mach1 eline sağlık.....
      Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

ustam bu programlari neylen yukleyecegiz kusura bakmayin ben bu islerde yeniyim

Yorum yap

humax toolbooks yükleyecen

Yorum yap

mach1 hoca teşekkürler eline sağlık

Yorum yap

asus Nickli Üyeden Alıntı
              Hsic 3.00
              @asus bu dosyayı kontrol ettinmi?
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                @asus bu dosyayı kontrol ettinmi?
                evet dostum bir sorunmu var dosya ile ilgili

Yorum yap

New original full version ToH3.3_HoT6.0gr by Planet Hemp, PACBROS & ToH-HoT team is out

->ToH3.3_HoT6.0gr.zip: 1019KB 2005-11-20 18:51:45
                  Eklenen Dosyalar
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

@asus okey şimdi düzeltmişsin sorun yok ilk yolladığın zipten açılmıyor yardım ve tamam uyarısı çıkıyordu sadece şimdi okey
                    saygılar...

Yorum yap

asus Nickli Üyeden Alıntı
                      Hsic 3.00

Only for 5400Z+ (sysid 0016.0601).

bu dosya humax 5400z plus serilerine olur tünerleri farklıdır
                      digerlerine yükleme yapmayınız
                      @asus yazılım dosyasını kontrol edermisin hata verdi yüklemiyor cihaza yukarıdaki mach1 hocanınkini yükledim okey!
                      saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X